Autor |
Wiadomość |
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Śro 22:30, 23 Lut 2011 |
|
CZTERNASTA KOLEJKA ( 23 luty ) :
MIKRO TIM vs Przemas Team 6:0
KSZ Devils vs GKS Wieliczka 1:0
Narew I Choroszcz vs CZESIO TEAM 3;1
JUVEntus WILKÓW FC vs PogonCMG 2:3
Miro Team Czemlewo vs Armed Hawks 3:1
GKS GZIN vs zielas team 4:0
kometa z dąbrowy vs F.C. Riceclub 6:0
Dynamo Minsk F.C vs FC Palacze 2:4 |
|
|
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Śro 21:10, 02 Mar 2011 |
|
PIĘTNASTA KOLEJKA ( 2 marca ) :
F.C. Riceclub vs Miro Team Czemlewo 0:3
zielas team vs JUVEntus WILKÓW FC 1:0
PogonCMG vs kometa z dąbrowy 0:3
GKS Wieliczka vs GKS GZIN 3:0
CZESIO TEAM vs MIKRO TIM 0:3
Armed Hawks vs Narew I Choroszcz 5:0
FC Palacze vs KSZ Devils 1:1
Przemas Team vs Dynamo Minsk F.C 4:3 |
Ostatnio zmieniony przez miro990 dnia Śro 21:12, 02 Mar 2011, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Nie 15:49, 27 Mar 2011 |
|
SZESNASTA KOLEJKA ( 9 marca ) :
Dynamo Minsk F.C vs MIKRO TIM 2:2
Armed Hawks vs KSZ Devils 2:0
Przemas Team vs JUVEntus WILKÓW FC 1:0
Miro Team Czemlewo vs PogonCMG 3:2
CZESIO TEAM vs GKS GZIN 0:3
GKS Wieliczka vs kometa z dąbrowy 3:0
zielas team vs F.C. Riceclub 3:0
FC Palacze vs Narew I Choroszcz 1:0 |
Ostatnio zmieniony przez miro990 dnia Wto 16:53, 29 Mar 2011, w całości zmieniany 2 razy
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Wto 16:54, 29 Mar 2011 |
|
SIEDEMNASTA KOLEJKA (16 marca ) :
kometa z dąbrowy vs zielas team 0:3
PogonCMG vs F.C. Riceclub 3:3
Narew I Choroszcz vs GKS Wieliczka 2:0
CZESIO TEAM vs Miro Team Czemlewo 0:3
JUVEntus WILKÓW FC vs Armed Hawks 1:1
MIKRO TIM vs FC Palacze 0:3
GKS GZIN vs Przemas Team 2:0
KSZ Devils vs Dynamo Minsk F.C 0:3 |
Ostatnio zmieniony przez miro990 dnia Wto 16:54, 29 Mar 2011, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Czw 20:08, 21 Kwi 2011 |
|
OSIEMNASTA KOLEJKA ( 20 kwietnia ) :
Narew I Choroszcz vs MIKRO TIM 3:0
GKS GZIN vs PogonCMG 3:0
zielas team vs GKS Wieliczka 0:2
kometa z dąbrowy vs CZESIO TEAM 3:0
F.C. Riceclub vs Armed Hawks 0:3
FC Palacze vs Miro Team Czemlewo 1:0
Przemas Team vs KSZ Devils 0:1
Dynamo Minsk F.C vs JUVEntus WILKÓW FC 0:3 |
Ostatnio zmieniony przez miro990 dnia Pią 23:28, 22 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Czw 21:51, 28 Kwi 2011 |
|
DZIEWIĘTNASTA KOLEJKA ( 27 kwietnia ) :
KSZ Devils vs Narew I Choroszcz 4:1
MIKRO TIM vs JUVEntus WILKÓW FC 0:3
Miro Team Czemlewo vs Dynamo Minsk F.C 1:3
Armed Hawks vs GKS GZIN 1:0
Przemas Team vs kometa z dąbrowy 0:3
FC Palacze vs F.C. Riceclub 7:0
CZESIO TEAM vs zielas team 0:3
GKS Wieliczka vs PogonCMG 3:0 |
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Śro 22:12, 04 Maj 2011 |
|
DWUDZIESTA KOLEJKA ( 4 maja ) :
Miro Team Czemlewo vs MIKRO TIM 5:1
JUVEntus WILKÓW FC vs KSZ Devils 0:7
F.C. Riceclub vs GKS Wieliczka 0:1
PogonCMG vs CZESIO TEAM 3:0
zielas team vs Armed Hawks 2:4
kometa z dąbrowy vs FC Palacze 0:3
Narew I Choroszcz vs Przemas Team 4:1
GKS GZIN vs Dynamo Minsk F.C 1:2 |
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Śro 20:16, 11 Maj 2011 |
|
DWUDZIESTA PIERWSZA KOLEJKA ( 11 maja ) :
KSZ Devils vs kometa z dąbrowy 3:0
F.C. Riceclub vs GKS GZIN 1:3
Narew I Choroszcz vs zielas team 2:0
MIKRO TIM vs PogonCMG 3:0
GKS Wieliczka vs Miro Team Czemlewo 0:0
Dynamo Minsk F.C vs CZESIO TEAM 6:0
Przemas Team vs Armed Hawks 0:2
FC Palacze vs JUVEntus WILKÓW FC 4:2 |
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Śro 22:25, 18 Maj 2011 |
|
DWUDZIESTA DRUGA KOLEJKA ( 18 maja ) :
MIKRO TIM vs F.C. Riceclub 3:0
GKS GZIN vs KSZ Devils 2:0
Miro Team Czemlewo vs Narew I Choroszcz 2:2
kometa z dąbrowy vs JUVEntus WILKÓW FC 0:3
Armed Hawks vs GKS Wieliczka 2:0
CZESIO TEAM vs FC Palacze 2:0
PogonCMG vs Przemas Team 0:3
zielas team vs Dynamo Minsk F.C 1:5 |
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Śro 21:47, 25 Maj 2011 |
|
DWUDZIESTA TRZECIA KOLEJKA ( 25 maja ) :
JUVEntus WILKÓW FC vs Narew I Choroszcz 3:4
Miro Team Czemlewo vs KSZ Devils 0:2
MIKRO TIM vs GKS GZIN 0:3
Dynamo Minsk F.C vs kometa z dąbrowy 3:0
F.C. Riceclub vs Przemas Team 2:2
FC Palacze vs zielas team 5:0
PogonCMG vs Armed Hawks 2:1
GKS Wieliczka vs CZESIO TEAM 3:0 |
Ostatnio zmieniony przez miro990 dnia Śro 21:48, 25 Maj 2011, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Śro 22:05, 01 Cze 2011 |
|
DWUDZIESTA CZWARTA KOLEJKA ( 1 czerwca ) :
GKS Wieliczka vs MIKRO TIM 3:0
KSZ Devils vs F.C. Riceclub 3:0
Narew I Choroszcz vs PogonCMG 4:1
CZESIO TEAM vs JUVEntus WILKÓW FC 0:3
zielas team vs Miro Team Czemlewo 1:4
GKS GZIN vs kometa z dąbrowy 3:0
Przemas Team vs FC Palacze 1:3
Armed Hawks vs Dynamo Minsk F.C 3:0 |
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Wto 22:16, 14 Cze 2011 |
|
DWUDZIESTA PIĄTA KOLEJKA ( 8 czerwca ) :
JUVEntus WILKÓW FC vs GKS GZIN 4:1
Miro Team Czemlewo vs kometa z dąbrowy 3:0
Narew I Choroszcz vs F.C. Riceclub 4:0
Przemas Team vs zielas team 8:0
Dynamo Minsk F.C vs PogonCMG 5:0
FC Palacze vs GKS Wieliczka 0:3
KSZ Devils vs CZESIO TEAM 5:1
MIKRO TIM vs Armed Hawks 0:3 |
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Śro 21:36, 15 Cze 2011 |
|
DWUDZIESTA SZÓSTA KOLEJKA ( 15 czerwca ) :
zielas team vs MIKRO TIM 3:0
PogonCMG vs KSZ Devils 0:3
kometa z dąbrowy vs Narew I Choroszcz 0:3
F.C. Riceclub vs JUVEntus WILKÓW FC 1:1
GKS GZIN vs Miro Team Czemlewo 2:2
Armed Hawks vs FC Palacze 0:1
CZESIO TEAM vs Przemas Team 0:3
GKS Wieliczka vs Dynamo Minsk F.C 5:1 |
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Czw 12:50, 23 Cze 2011 |
|
DWUDZIESTA SIÓDMA KOLEJKA ( 22 czerwca ) :
MIKRO TIM vs KSZ Devils 0:3
Dynamo Minsk F.C vs Narew I Choroszcz 4:3
JUVEntus WILKÓW FC vs GKS Wieliczka 0:6
Miro Team Czemlewo vs Przemas Team 4:0
GKS GZIN vs FC Palacze 1:0
Armed Hawks vs kometa z dąbrowy 6:0
F.C. Riceclub vs CZESIO TEAM 3:0
PogonCMG vs zielas team 0:3 |
|
|
|
|
miro990
El Capitano
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 499
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Jamaica
|
Wysłany:
Czw 17:33, 30 Cze 2011 |
|
DWUDZIESTA ÓSMA KOLEJKA ( 29 czerwca ) :
JUVEntus WILKÓW FC vs Miro Team Czemlewo 0:5
Narew I Choroszcz vs GKS GZIN 4:0
kometa z dąbrowy vs MIKRO TIM 3:0
Dynamo Minsk F.C vs F.C. Riceclub 4:0
KSZ Devils vs zielas team 0:3
FC Palacze vs PogonCMG 3:3
Przemas Team vs GKS Wieliczka 2:2
CZESIO TEAM vs Armed Hawks 0:3 |
|
|
|
|
|